Johtokunta 2018

Puheenjohtaja
Päätoimittaja Mikko Ilkko, Ruotuväki
PL 25, 00131 Helsinki
p. 0299 500 718, 0299 500 715
ilkko@live.com

Varapuheenjohtaja
Päätoimittaja Eliisa Kallioniemi, Metsälehti
Maistraatinportti 4 A, 00240 Helsinki
p. 040 516 4000
eliisa.kallioniemi@metsallehti.fi


Jäsenet
Toimituspäällikkö Heli Mikkola, Suomen Läääkärilehti
Mäkelänkatu 2 A, 00500 Helsinki
p. 09 393 0754, 040 8397 151
heli.mikkola@laakarilehti.fi

Toimituspäällikkö Jarmo Raivio, Suomen Kuvalehti
Maistraatinportti 1, 00015 Otavamedia
p. 040 773 9242
jarmo.raivio@otavamedia.fi

Uutispäätoimittaja Heli Karonen, Seiska, Aller
Pursimiehenkatu 29-31 A, 00150 Helsinki
p.044 326 7092
heli.karonen@aller.fi

Päätoimittaja Olli Koivusalo, Tuulilasi
Risto Rytin tie 33, 00810 Helsinki
p. 040 5078 080
olli.koivusalo@a-lehdet.fi

Päätoimittaja Maija Toppila, Antiikki & Design
Hämeentie 153 B, 00560 Helsinki
p. 040 586 7781
maija.toppila@fokusmedia.fi